یکشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۷
خانه / آخرین اخبار / یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان دقیق واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است
مجله خبری دیتا ۹۸ » برای این مطلب زمان دقیق یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود را آماده کرده ایم ، برای مشاهده مطالب بیشتر بخش خبرهای اقتصادی انلاین این پست را دنبال کنید.

یارانه های اذر 96 کی واریز میشود | زمان یارانه های اذر 1396
زمان واریز یارانه های اذر ۹۶

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود

اخرین خبرها از پرداخت یارانه ها به نقل از سخنگوی دولت : مرحله هشتاد و دومین از پرداخت یارانه های نقدی یارانه اذر ۱۳۹۶ راس ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه ۲۶ اذر ماه ۱۳۹۶ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود و به این ترتیب به ازای هر مشمول از خانواده مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

یارانه های اذر ۹۶ صبح روز دوشنبه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ قابل برداشت می باشد و  این در حالی است هشتاد و یکمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی در ابان ماه ۱۳۹۶ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۶ ابان ماه واریز شد.

در سال ۱۳۹۶ و تا این لحظه یارانه های ماه های فروردین ، اردیبهشت ، خرداد ، تیر و مرداد ، شهریور ، مهر ، ابان ۹۶ واریز شده است و یارانه ما های آذرماه ، دیماه ، بهمن ماه  و ماه اسفند در سال ۹۶ باقی مانده است.

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

یارانه های اذر 96 کی واریز میشود
یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

اطلاعاتی درباره یارانه ها

هدفمندسازی یارانه‌ها در ایران یکی از مهمترین بخش‌ها و نمایان‌ترین بخش طرح تحول اقتصادی است که به تغییر فرایند دادن یارانه‌ها می‌انجامد. در این فرایند با حذف تدریجی یارانه‌ها از مواد سوختی، مواد خوراکی، آب، برق و سایر اقلام در ایران نوع دادن تغییر می‌کند.

بخشی از این یارانه‌های حذف شده (۶۰ درصد در سال ۱۳۹۰) به صورت نقدی به مردم پرداخت می‌شود و سایر درآمد این کار صرف کارهای عمرانی و فرهنگی می‌شود.این کار در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به اجرا گذاشته شد و بخش عمدهٔ آن در دههٔ ۱۳۹۰ انجام خواهد شد.

از هدفمندسازی یارانه‌ها به عنوان بزرگترین طرح تاریخ اقتصادی ایران نام برده می‌شود. بنابر آمار رسمی وزارت امور اقتصاد و دارایی، فاز اول این طرح با شکست روبرو شد و موجب ورود خانوارهای بیشتری به زیر خط فقر شد.

اعتراض به قطع یارانه

طبق اعلام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای رسیدگی به شکایات حذف شدگان از دریافت یارانه در نظر گرفته شده است. وریز کار تاکید کرده است ما خود را متعهد می دانیم، پس از ثبت اعتراض که از ۵ خرداد ماه ۱۳۹۴ و از طریق سامانه yaraneh10.ir (موضوع کمیسیون ماده ۱۰ قانون هدفمند کردن یارانه ها) آغاز شده، نسبت به رسیدگی آن ها اقدام نماییم.

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

منبع / asemooni.com

همچنین ببینید

توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی / درگیری مجری صدا و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ