دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه / آخرین اخبار / جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی / درگیری مجری صدا و سیما با شهیندخت مولاوردی

در این پست از مجله خبری دیتا ۹۸ اطلاعات کاملی درمورد جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی قرار داده می شود و همچنین برای دیدن پست های بیشتر در بخش اخبار سیاسی بدون سانسور از مجله خبری دیتا ۹۸ مطالب جالبی را مطالعه می کنید.

توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور
توهین وحید یامین پور به مولاوردی

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی

شهیندخت مولاوردی مسئول امور شهروندی شهرداری تهران در پیامی در کانال تلگرام خود نسبت به ریختن اشغالهای در مسیر پیاده روی اربعین واکنش نشان داد و نوشت:«چه اندازه رفتارهایمان با امامان بزرگواری که برای زیارتشان سر از پا نمی‌شناسیم و نظافت را از ایمان می‌دانند، شباهت دارد؟!»

و این درحالی بود که مولاوردی درباره بالا رفتن بی حساب و کتاب قیمت بلیت‌های مرتبط با پیاده روی اربعین و همچنین ساعت‌ها تاخیر هواپیماها و ماندن مردم در فرودگاه آیا نقض حقوق شهروندی نبود؟ هیچ واکنشی نشان نداد

این پیام جنجال مولاوردی حواشی زیادی در شبکه های اجتماعی داشت که در ادامه وحید یامین پور مجری صدا و سیما و برنامه جهان ارا در پیامی کنانیه امیز در تیوتر نسبت به شهدخت مولاوردی اعتراض کرد البته از طرف شهدخت مولاوردی بی جواب نماند

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی
جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی

متن جواب وحید یامین پور به مولاوردی : الان توی طریق هستم هرچی اشغال می بینم یاد او خانم میافتم بهش بگید زوار بیادش هستن و واکنش مولاوردی : در سوگ اخلاق; برادرم زیارت قبول!

در مرزهای ایران و عراق نه پارکینگ مناسبی برای زائران هست و نه تدبیری برای کمتر معطل‌شدن مردم اندیشیده شده است. در عکسی هم که مولاوردی منتشر کرده، حتی یک سطل آشغال هم دیده نمی‌شود که بگوییم دولت برای جمع آوری زباله‌هایی که به طور طبیعی توسط صدها هزار نفری که زمینی در این ایام به عراق می‌روند، تولید می‌شود، حداقل فکری کرده است.

جریان توهین وحید یامین پور به مولاوردی مسئول امور شهروندی

همچنین ببینید

یارانه های اذر 96 کی واریز میشود

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی است

یارانه های اذر ۹۶ کی واریز میشود | زمان دقیق واریز یارانه های اذر ۹۶ چه تاریخی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ