شنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۷
خانه / آخرین اخبار / خبرهای اقتصادی انلاین / ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است – شرایط وام ازدواج سال ۹۷

در این پست شرایط ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ و همچنین کدام بانک برای وام ازدواح باز است بررسی و قرار داده می شود و همچین برای دیدن مطالب بیشتر از بخش خبرهای اقتصادی انلاین دیدن فرمایید.

ثبت نام وام ازدواج 1397 + کدام بانک در سال 97 برای وام ازدواج باز است
شرایط ثبت نام وام ازدواج ۹۷

ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷

دولت برای زوج های جوانی که تازه عقد کردن مبلغی به عنوان وام ازدواج برای کمک به زوج های جوان در نظر گرفته است که برای ثبت نام وام ازداوج باید شرایط دریافت وام ازدواج را زوج ها که قصد دریافت وام دارند داشته باشند.

مبلغ وام ازدواج در سال ۹۷ با تصویب مجلس ۱۰ میلیون تومان و با بازپرداخت ۴ ساله  برای هر یک از زوجین می باشد ، وام ازدواج از محل سپرده های قرض الحسنه پس انداز پرداخت می شود

اولین مرحله گرفتن وام ازدواج ثبت نام در سایت یا سامانه تسهیلات وام ازدواج به ادرس ve.cbi.ir مراجعه کنید و فرم مربوط به وام ازدواج را با دقت پر کنید.

ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

ثبت نام وام ازدواج 1397
ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

مدارک لازم برای وام ازدواج ۹۷

۱- اصل و کپی سند ازدواج . | ۲- اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین | ۳- اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنین | ۴- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) زوجین | ۵- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) ضامن | ۶- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین | ۷- کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از مرحله ثبت نام

کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

زوج های که قصد گرفتن وام ازدواج دارند به مراجعه به سایت kandoocn.com/vam/lastbanks.php و با انتخاب نام استان خود تاریخ آخرین باری که هر بانک در استان شما دارای بودجه بوده است را مشاهده نمایید.

وضعیت باز بودن ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ برای بانک های ملت، پست بانک، رسالت، تجارت، ملی، قوامین، سپه، مسکن، رفاه، پارسیان، صادرات، آینده، گردشگری، پاسارگاد، اقتصاد نوین، عسکریه، شهر، کوثر، حکمت، ایران زمین، توسعه تعاون، دی، انصار، مهر ایران، سامان، امید، کشاورزی و سینا در تمامی استان ها در این صفحه قابل مشاهده است.

ثبت نام وام ازدواج ۱۳۹۷ + کدام بانک در سال ۹۷ برای وام ازدواج باز است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ