دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه / آخرین اخبار / خبرهای اقتصادی انلاین / ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ + شرایط اقساطی ایران خودرو ۱۳۹۷

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ + شرایط اقساطی ایران خودرو ۱۳۹۷

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ – شرایط اقساطی ایران خودرو ۱۳۹۷ – فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

در این مطلب زمان دقیق شروع ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ و همچنین شرایط اقساطی ایران خودرو بررسی و قرار داده می شود و همچین برای دیدن مطالب بیشتر از بخش خبرهای اقتصادی انلاین دیدن فرمایید.

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو 97 + شرایط اقساطی ایران خودرو 1397
ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷

شرکت ایران خودرو در اطلاعیه ای از مشتریان که تقاضای خرید محصولات ایران خودرو را دارد و خودرو برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو در سال ۹۷ با مراجعه به سایت این شرکت اقدام به خرید محصول مورد نظر کنند

متقاضیان محصولات ایران خودرو برای ثبت نام اینترنتی با مرجعه با ادرس جدید سایت ایران خودرو به ادرس esale.ikco.ir در طرح های فروش اینترنتی ایران خودرو نام نویسی اینترنتی کنند.

همه ثبت نام های ایران خودرو فوری، نقدی (قطعی) و پیش فروش از طریق سایت esale.ikco.ir انجام خواهد شد. سایت جدید ثبت نام ایران خودرو برای مشتریان حقیقی و حقوقی راه اندازی شده است.

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو 97 + شرایط اقساطی ایران خودرو 1397
ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ + شرایط اقساطی ایران خودرو ۱۳۹۷

شرایط ثبت نام ایران خودرو

در بخشنامه صرفاً امکان ثبت نام اینترنتی برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد و ثبت نام برای شماره مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد و قیمت نهایی ماشین ها در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد. ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود. – در این اطلاعیه، صلح قرارداد فقط یک بار امکان پذیر می باشد.

در این اطلاعیه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک ماشین از هر خودرو می باشد . – امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد . – در این اطلاعیه، امکان صلح تا یک مرتبه فراهم می باشد . – قیمت نهایی خودرو در این شرایط ، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد .

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ۹۷ + شرایط اقساطی ایران خودرو ۱۳۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ