دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه / آخرین اخبار / اخبار سیاسی بدون سانسور / مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی محمود احمدی نژاد

مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی محمود احمدی نژاد

مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی افشاگری احمدی نژاد

 در این پست از مجله خبری دیتا ۹۸ اطلاعات کاملی در مورد اخرین سخنرانی احمدی نژاد درباره مسببان داخلی تحریم ها کیست قرار داده می شود و همچنین برای دیدن پست های بیشتر در بخش اخبار سیاسی بدون سانسور از مجله خبری دیتا ۹۸ مطالب جالبی را مطالعه می کنید.

مسببان داخلی تحریم ها
مسببان تحریم ها

مسببان داخلی تحریم ها کیست

محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران که بعد از اتمام دوره هشت ساله ریاست جمهوریش با انتقاد های زیادی مواجه بود.

منتقدین احمدی نژاد او را مسبب تحریم ها و شرایط بد اقتصادی کشور می دانند ، مهم ترین نقدی که به احمدی نژاد زده میشه خالی کردن خزانه دولت بعد از اتمام ریاست جمهوری وی بوده است

محمود احمدی نژاد سالهای بعد از ریاست جمهوریش واکنشی به این نقدها نداشته و کمتر مصاحبه میکرد یا هیچ رسانه ای علاقه به مصاحبه با او نداشتند.

بعد از بازداشت حمید بقایی یکی از نزدیکان احمدی نژاد به جرم اختلاس و پرونده های درباره وی که در قوه قضاییه تشکیل شده موجب واکنش شدید احمدی نژاد به قوه قضاییه و دولت شد

مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی افشاگری احمدی نژاد

افشاگری احمدی نژاد
مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی افشاگری احمدی نژاد

افشاگری احمدی نژاد درباره مسببان تحریم ها

فیلم مصاحبه احمدی نژاد که در جواب انتقادها و پرونده سازی های که به اعتقاد او سیاسی است در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مجلس و قوه قضاییه و دولت فعلی را مسببان تحریم ها معرفی کرد.

احمدی نژاد در این فیلم میگوید یک افسر اطلاعاتی انگلیس فاصله سالهای ۹۱-۹۰ آمد و رفت چند بار مجلس و با یک نماینده ای ملاقات کرد! این فرد کی بوده و با کی ملاقات کرده؟

آن آقا قبل از اینکه برود مجلس دوبار با این فرد توی مونیخ ملاقات کرده بدون حضور سفیر، بدون حضور کارشناس وزارت خارجه و بدون حضور مترجم رسمی، و ملاقات محرمانه داشته است.

بعد جالب است گزارش داریم که بهار ۹۰ همان آقا آمده تهران با همان آقا ملاقات کرده و گفته ما می دانیم شما ۱۸ ماه بیشتر برای زدن دولت فرصت ندارید، باید بجنبید! خب اینها کی هستند و قوه قضائیه از این ها اطلاع ندارد؟

احمدی نژاد در این مصاحبه اعتقاد دارد که اشغال سفارت انگلیس با همکاری انگلیس و افرادی در داخل کشور انجام شده تا تحریم ها اتخادیه اروپا تصویب شود و هدف اصلی انها ضربه زدن به دولت بود.

مسببان داخلی تحریم ها در اخرین سخنرانی افشاگری احمدی نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ